Akvaristika

Osvětlit akvárium si dnes dovede skoro každý sám, protože nabídka speciálních zářivek je opravdu Široká. Ne ale každý ví, k jaké aplikaci a proč jsou různé zářivky vhodné. Pojďme se podívat na sérii světelných zdrojů Sylvania, které se v tomto oboru řadí mezi ..

„Psí Silvestr“

Jak se máme připravit na silvestrovskou noc, to všichni víme, ale jak připravit na hluk, petardy a ohňostroje naše psy, poradí veterinář. Po bujarých silvestrovských oslavách se toulá desítky vyděšených psů po městech, kteří marně hledají své majitele a skončí v ..

Péče a porod psů

Jak pečovat o fenu, která čeká štěňata . Fena je gravidní 57 – 67 dní, průměrně se rodí 63. den od nakrytí. Někdy se také stává, že změna v chování feny není podmíněna graviditou. Může totiž jít o tzv. falešnou přezost. Je důležité navštívit veterinárního ..

Psí penzión

Co udělat se svým čtyřnohým kamarádem, když například chceme v létě odletět na dovolenou a nemůžeme jej vzít s sebou? Právě pro tyto případy tady jsou tzv. psí hotely a penziony. Jak si takové přechodné ubytování pro psa zajistit, se dozvíte v našem videu.V psím penzionu ..