Automatické závory

Automatické závory jsou nejjednodušším a nejekonomičtějším řešení hromadných vjezdů ať privátních parkovišť bytových domů, přes průmyslové objekty po téměř nepřetržitý provoz v parkovacích domech a vjezdech na parkoviště velkých nákupních center.Úspora oproti ..

Závada turbodmychadla?

Tak si tak jedu a auto najednou ztratí tah. První co mě napadlo bylo, že mi kikslo turbo. To byl můj strašák od nepaměti. Vypnu motor, znovu nastartuju a auto zase jede. Po nějaké době se mi to stalo znovu a pak zase a zase a stále častěji. Takže turbo funguje ale automatika motoru ..

Ford Fiesta

Vývojáři britského M-sportu si dali záležet. Nový Ford Fiesta dostal ty nejlepší ingredience pro stvoření závodního auta, které má výborný potenciál vítězit na světových okruzích. Ford Fiesta dostal do výbavy motor značky Duratec. Duratec vyrábí čtyř, pěti a ..

Stojánek na láhve do auta

Jak to udělat, aby zůstal kufr vašeho auta stále pečlivě uklizený? Výroba stojánku na láhve je pro zručného kutila poměrně jednoduchá. PostupPřipravíme si dřevěné laťky na výrobu základní bedýnky. Musíme dát pozor, aby dno bylo dostatečně pevné, proto není dobré, ..

Oprava karosérie auta

Jak postupovat při opravě karosérie? Pokud je nedostatek na karosérii auta drobný, je jistě finančně výhodnější, když provedeme opravu sami. Potřebujeme k tomu především odrezovač, pokud skvrna je již zarezlá, dále základovku a tmel, plnič - barva, která vyplní případné ..

Chování za volantem v zimě

Odborník na pneumatiky a jízdu v zimních měsících připomenul nejen nutnost zimního obutí, ale několik důležitých bodů, které se týkají odlišných podmínek na silnici během zimních měsíců. Nadměrné znečišťování skel, světlometů, podběhů, kol a brzdových ..