Jak pořídit ziskovou nemovitost na pronájem

Přemýšlíte o vhodné a konzervativní investici? Zajímají Vás investice do nemovitostí? Chcete se zabezpečit na svou finanční nezávislost, tedy na dobu, kdy nebudete chtít nebo nebudete moci pracovat? Pokud ano, tak jedním z nejlepších řešení je pořízení několika ..

Dodavatelé elektřiny a plynu

Nebojte se jakýchkoliv změn, jestliže se jedná o změny k lepšímu, rozhodně se do nich s chutí dejte. Kupříkladu jestliže vám vadí ceny za plyn, které platíte a chcete více peněz ušetřit a mít levnější sazbu za plynu, srovnání cen plynu je ideální prostředek k tomu, ..

Překvapivá využití zubní pasty

Koupit zubní pastu je věda. I v naší vesnické Jednotě mají přes deset druhů, z toho tři dětské. Natož když vyjdete do hyper-super na velký nákup. To se nám stalo osudným. Syn potřeboval pastu do mateřinky, protože mu došla. V Tescu stál snad půl hodiny před regálem se ..

Nesnesitelná lehkost vyhazování

Nedávno jsem mluvila s kamarádem – šťastným rentiérem. Nebo taky nešťastným invalidním důchodcem, záleží na úhlu pohledu, ročním období a tak dále. Říkal mi, že je v podstatě rád, že má své jisté, protože jeho obor dávno zanikl. Přišlo mi to zvláštní, protože je ..

Jarní úklid aneb jak mít uklizeno a být bohatá

Že je třeba NĚKDY uklidit, to ví, nebo na to přijde každý sám. Cesta bývá někdy pořádně dlouhá a klikatá, ale bez strasti – není radosti. Přišla jsem teď na jednu věc, nejvíc nám vadí PRACH – ne špinavá kapka na podlaze, ani nevyprané prádlo a ani neumyté nádobí, ..

Recyklace zahradou

Člověk by nevěřil, co všechno se dá na zahradě zužitkovat. Pomoci koloběhu přírody a vrátit materiály tam, odkud přišly. Nejsem extrémista, jako jeden náš známý. Když se ho zeptáte, kde je toaleta, vytáhne na vás rýček a máchne rukou do polí za domem. Osobně si ..

Netradiční využití tradičních věcí

Přiznám se, že mám podivný sběratelský koníček. Sbírám tipy, jak co použít trochu jinak, jak co obejít a jak si ušetřit práci. Vše nejlépe vyjádřeno jednou větou.Momentálně takových „babičkovských rad“ mám kolem sedmi stovek. Včera jsem je třídila pro jeden svůj ..

Výhody malého bytu

Je to tak čtrnáct dní, co jsem dostala klíčky od malého, tichého a mého bytu. Radost mi kalila jediná obava – jak se ze 4+1 baráku se sklepem přestěhuju já + 2 děti do 2+kk. Předně jsem se rozhodla, že to, co jsem rok nepotřebovala, to ani nemá smysl stěhovat. Asi jsem to ..

Závěs na kytky z trička

Při stěhování jsem pobrala s sebou i své zelené přítelkyně. Mezi nimi jednu voskovku, která se krásně vyjímá pověšená někde v okně nebo u stropu. Kamarádce se dokonce rozrostla tak, že překrývá většinu stropu v kuchyni. Kdysi jsem zavěšovala květináče na složitě ..

Líté boje v rodinném domku

Dobrodružství, které v bytě tolik neužijete. A to je BOJ s ostatními živými bytostmi. 1. žížaly – proti těm netřeba bojovat, všichni to víme. Jenomže – mně se prostě hnusí a to už odmalička. Když moje děti radostně sbírají žížaly na cestě a pak je nesou ..

Levná řešení pro lepší přehled

Taky máte dojem, že vám to doma přerůstá přes hlavu? Přes prázdniny tu panuje šrumec, pořád někdo přijíždí, odjíždí. Na nemožných místech se mi vrší hromady vypraného a nevypraného oblečení, jídlo s sebou a tisíc krámů, které potřebuju jen o prázdninách. Snažím ..